Dzień Otwarty

Zapraszamy na zwiedzanie Szkoły Podstawowej nr 7 w ramach Dnia Otwartego, który odbędzie się w sobotę 25.05 w godz. 10.00-12.00.

WSTĘPNE INFORMACJE NA TEMAT STRAJKU PRACOWNIKÓW OŚWIATY

Rada Rodziców

Informujemy, że najbliższe zebranie Rady Rodziców (gimnazjum) odbędzie się w poniedziałek 18.03 o godz. 17.30.

REKRUTACJA 2019/2020

Szanowni Państwo,
informujemy, że szczegółowe zasady rekrutacji do klas I SP, przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych, a także informacja o sposobie logowania do systemu oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdują na stronie www.wroclaw.pl (https://www.wroclaw.pl/rekrutacja-elektroniczna-do-szkol-i-przedszkoli-informacje). W celu umożliwienia rodzicom zapoznania się z informacjami bezpośrednio w szkole, zostały one wywieszone na tablicy informacyjnej w Szkole Podstawowej nr 7.

Informacja o obwodzie Szkoły Podstawowej nr 7 znajduje się pod linkiem:

Tymczasem w świetlicy...

Czekając na zimę... kodujemy na dywanie :)

Bałwankowo

Na chwilę przed rozpoczęciem przerwy świątecznej, zostaliśmy zaproszeni do Bałwankowa. Wspaniałe przedstawienie w wykonaniu kl. 1a miała okazję podziwiać społeczność szkolna.

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

W drugim i trzecim tygodniu grudnia 2018r. w naszej szkole odbył się coroczny kiermasz świąteczny. W tym roku zagościło na nim wyjątkowe rękodzieło. Najmłodsi uczniowie, w ramach pracy na lekcjach oraz zajęciach świetlicowych, przygotowali oryginalne, wspaniałe prace. Uczennice klas trzecich gimnazjalnych, które były gospodyniami kiermaszu, upiekły świąteczne pierniki. Dzięki hojności Rodziców udało nam się zebrać imponującą kwotę w wysokości 625,80zł, którą w całości przeznaczamy na zakup nowego sztandaru szkoły. Dziękujemy!

Szkolny Konkurs Wiedzy o AIDS

4. grudnia odbył się organizowany przez p. Annę Owczarek "Szkolny Konkurs Wiedzy o AIDS". Pierwsze miejsce zdobyła Anastazja Matysiak z klasy IIIa. Gratulujemy!