[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /imprezy_szkolne/wiosna_2017 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

POWITANIE WIOSNY

21 marca śpiewająco powitaliśmy wiosnę. Tego dnia każda klasa miała przygotować stylizację nawiązującą do wybranego stylu muzycznego oraz zaprezentować swoje umiejętności wokalne w konkursie karaoke. W jury zasiedli: Pani pedagog Jolanta Wełna-Szczepańska, Pan Krzysztof Niedziela oraz Pan Mateusz Sionkowski. Rywalizację wygrała klasa I C, która przebrana za raperów brawurowo wykonała utwór Bałkanica. Pozostałe klasy dzielnie mierzyły się z polskimi piosenkami, a swoimi strojami nawiązywały do następujących gatunków muzycznych: 1a - blues, 1b - folk, 2a - rock, 2b- heavy metal, 2c - hip hop, 3a - punk, 3b - muzyka klasyczna, 3c - disco polo oraz 3d - rap.

{gallery}/imprezy_szkolne/wiosna_2017{/gallery}