[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /imprezy_szkolne/koniec_roku_2017 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Nadszedł czas zakończenia roku szkolnego 2016/2017. 22 czerwca uroczyście pożegnaliśmy naszych absolwentów. Wręczone zostały im medale za najwyższe wyniki w nauce i wzorowe zachowanie przez trzy kolejne lata, nagrody za osiągnięcia sportowe, naukowe oraz świadectwa z wyróżnieniem.

Poznaliśmy absolwenta roku, którym został uczeń klasy IIIb Filip Pazera oraz klasę, która otrzymała puchar za najwyższą średnią ocen. Zwycięzcą zostali uczniowie z klasy IIIa. Życzymy wszystkim powodzenia w nowych szkołach!

23 czerwca ze szkołą na dwa miesiące pożegnali się uczniowie klas pierwszych i drugich. W tym dniu również poznaliśmy tych, którzy otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem oraz laureatów konkursów szkolnych i pozaszkolnych.

Udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!

{gallery}/imprezy_szkolne/koniec_roku_2017{/gallery}