Kryteria rekrutacji

WAŻNA INFORMACJA DLA KANDYDATÓW DO KLASY SPORTOWEJ KOSZYKÓWKI

Informujemy, że w dniach 4 - 7 kwietnia br. należy składać w sekretariacie szkoły wypełnioną deklarację przystąpienia do dodatkowego postępowania kwalifikacyjnego do klasy sportowej, która jest do pobrania tutaj

Test sprawnościowy odbędzie się 17 maja o godzinie 16:00 na sali gimnastycznej w Gimnazjum nr 39 im. rtm. Witolda Pileckiego we Wrocławiu.

Harmonogram rekrutacji

NASZE DRZWI SĄ ZAWSZE OTWARTE

21 maja 2016r. (sobota), podczas Festynu Szkolnego, zapraszamy przyszłych uczniów klas pierwszych do zapoznania się z ofertą szkoły, budynkiem, otoczeniem. Starsi koledzy i nauczyciele będą do Waszej dyspozycji.

Możliwy jest także codzienny kontakt z sekretariatem szkoły, pedagogiem i wicedyrektorem, podczas którego uzyskacie Państwo wszelkie informacje dotyczące rekrutacji i zostaniecie zapoznani z ofertą naszego gimnazjum na rok szkolny 2016/2017.

ZASADY REKRUTACJI DO GIMNAZJÓW

Drodzy nasi przyszli uczniowie!

Pod tym LINKIEM znajdziecie wszelkie potrzebne informacje dotyczące rekrutacji do gimnazjów w roku szkolnym 2016/2017.