[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /galerie/fakultety_filmowe is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

FAKULTETY FILMOWE

4 października 2013r. w siedzibie ATM Grupa odbyła się inauguracja fakultetu filmowego Empiriafilm.

Zaproszeni przedstawiciele Wydziału Edukacji, dyrektorzy szkół, liderzy i uczniowie zapoznali się z ideą projektu, obejrzeli przedpremierowy pokaz etiud filmowych uczestników zeszłorocznej edycji. Uczniowie uczestniczący w spotkaniu, wysłuchali wykładu na temat sztuki audiowizualnej, poznali specyfikę gatunków filmowych, podstawy języka filmowego. Obserwowali również pracę na planie filmowym.
Nasze gimnazjum reprezentowali uczniowie: S. Baca, A. Cieślak, Ł. Kaleta, J. Korzeniowski, J. Kryl. Opiekunem była p. Anna Wojtowicz.

{gallery}/galerie/fakultety_filmowe{/gallery}