[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /galerie/filmowy_wroc is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

FILMOWY.WROC

8 listopada 2013r. siedemnaścioro uczniów z klas Ic, Id, IIc i IIId wraz z opiekunkami p. Beatą Misiak i p. Anną Wojtowicz wzięło udział w gali Filmowy. wroc, na której podsumowano efekty współpracy z ATM S.A., Empiriafilm i Stowarzyszeniem Nowe Horyzonty.

Podczas spotkania zaprezentowano nagrodzone uczniowskie etiudy filmowe, odbyły się również warsztaty medialne i fotograficzne dla uczniów oraz warsztaty dla nauczycieli „Jak pracować z filmem przy charakterystyce postaci”.

{gallery}/galerie/filmowy_wroc{/gallery}